1983 yılından bu yana trafo imalat, bakım, onarım ve taahhüt alanlarında  hizmet vermekten onur duyduk. Yürütmekte olduğumuz projelerde, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız.

Danışmanlık ve Mühendislik Danışmanlık ve Mühendislik

Müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri alanlarında, her türlü talebinizi yanıtlayabilmek için çalışıyoruz.

Elektrik Taahhüt Hizmetleri Elektrik Taahhüt Hizmetleri

GES Taahhütleri, Endüstriyel Tesisler, Konutlar, Ticari Kompleksler  alanlarında taahhüt işleri konularında başarıyı yakalayabilmek ve uzun süreli başarı elde edebilmek için, kaliteli malzeme ve hizmet, ekonomik çözümler, nitelikli personel ve ekip ruhuyla sistemli çalışma gerekmektedir. Öztan Elektrik olarak her türlü Elektrik Taahüt Hizmetleri konusunda sizlere destek verebiliriz.

Malzeme Tedarik Malzeme Tedarik

Dünya markası olan ürünleri, kullanıcılarımıza en uygun fiyatlarla ulaştırmak için her türlü talebinizi karşılayabilmek amacıyla sürekli portföyümüzü ve ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmekteyiz.

Yenilenebilir Enerji Üretim Tesisleri Yenilenebilir Enerji Üretim Tesisleri

Her türlü talebinizi karşılayabilmek için, müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek, Yenilenebilir Enerji Üretim Tesisleri alanlarında, her türlü talebinizi yanıtlayabilmek için çalışıyoruz.

Endüstriyel Tesisler Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel tesisler için kaliteli malzeme ve hizmet, ekonomik çözümler, nitelikli personel ve ekip ruhuyla sistemli bir şekilde çalışıyoruz.

Toki Projeleri Toki Projeleri

Toki projeleri için her türlü malzeme tedariği ve uygulama alanında hizmet veriyoruz. 

Konut Projeleri Konut Projeleri

Konut projelerinin uygulama ve keşif alanında, kaliteli malzeme ve ekonomik çözümler için ekip ruhuyla sistemli bir şekilde çalışıyoruz.

Otel Projeleri Otel Projeleri

Otel projelerinin uygulama ve keşif alanında, kaliteli malzeme ve ekonomik çözümler için ekip ruhuyla sistemli bir şekilde çalışıyoruz.

AVM AVM

AVM projelerinin uygulama ve keşif alanında, kaliteli malzeme ve ekonomik çözümler için ekip ruhuyla sistemli bir şekilde çalışıyoruz.